Harmonogram działań Biura projektu

Mobilność Niemcy i Estonia

• Data wysłania informacji do zainteresowanych utw/atw – 29 czerwca 2022 r.
  • Termin rekrutacji wewnętrznej w utw i atw –  do 07 lipca 2022 r.
  • Termin przekazania do Federacji danych personalnych kandydatów do wyjazdu  – 10 lipca 2022 r. godz. 15.00
  • Termin powiadomienia zainteresowanych i zamieszczenia na stronie internetowej Federacji informacji o dokonanym przez Biuro projektu wyborze kandydatów na listę główną i  rezerwową – do 15 lipca 2022 r.
  • Data, godzina i miejsce spotkania rekrutacyjnego na którym sporządzone zostaną dokumenty rekrutacyjne i przekazana zostanie wstępna informacja o projekcie – 20 lipca /Niemcy/ i 21 lipca 2022 /Estonia/,  11.00, Olsztyńska Szkoła Wyższa, Olsztyn ul. Jagiellońska 59
  • Data, godzina i miejsce szkolenia wstępnego / m.inn. podpisanie umów i ewaluacja/. 02 sierpnia /Niemcy/ i 03 sierpnia 2022 r./Estonia/ godz. 10.00. Olsztyńska Szkoła Wyższa, Olsztyn, ul. Jagiellońska 59.
  • Data, godzina i miejsce wyjazdu na mobilność i data powrotu – zostaną podane ze stosownym wyprzedzeniem, najpóźniej na szkoleniu wstępnym.

Przewiduje się, że pierwsza mobilność będzie maiła miejsce w II połowie września 2022 natomiast druga mobilność w /II połowie października 2022 r.

Bardzo proszę o pilne przestrzeganie terminów  zgłoszeń i wysyłania danych osobowych uczestników.

prezes Federacji